Телчета за телбод No 10

Телчета за телбод No 10

ПроизводителиMAS
Модел:Телчета за телбод No 10
Наличност:В наличност
  • 0.49 лв.

поцинковани телчета за телбод No 10 за захващане на 12 листа

Напишете мнение

Забележка: HTML не се потдържа!
    Лош           Добър